Teie ostukorv

Tellimused alates 39€ = TASUTA tarne pakiautomaati Eestis
Registreerunud klient = kõik tavahinnaga tooted VÄHEMALT -10%

Ettevõttest

M&V Trade OÜ on 2007 aastal loodud ning 100% Eesti kapitalil põhinev hulgimüügiettevõte, mis tegeleb toidukaupade, kehahooldusvahendite, esmatarbekaupade ning lemmikloomatoitude ja –tarvikute maaletoomisega.

Oleme oma koostööpartnerite toodangule ametlikud ainuesindajad Eestis. Meie poolt esindatavad tooted on saadaval kõigis suuremates jaekaubanduskettides ning tooteid kasutavad samuti mitmed HoReCa ettevõtted ja toiduainetetööstus. Ettevõtte poolt maaletoodavatest kaupadest üle poole on Itaalia päritolu. Lisaks toome kaupu maale Saksamaalt, Rootsist, Soomest, Poolast, Tšehhist ning Rumeeniast.

Meie tooteportfelli kuuluvad kaubamärgid, milledest tuntuimad on Reggia, Salvadori, Organic Foods, Croco, Sanotact, Dogman.

Lisaks kohalikele klientidele on meie ettevõttel kliente ka lähiriikides: Lätis, Leedus, Soomes ja Rootsis kuhu samuti meie poolt esindatavaid kaupu tarnime.

Meie esmaseks missiooniks on pakkuda kõikidele osapooltele, alates tootjast kuni lõpptarbijani, kõrge kvaliteediga personaalset teenust, kus kõiki osapooli koheldakse lugupidamisega ning pühendumusega. Oleme läbipaistva tegevusega professionaalne ettevõte, kes järgib seadusandlust ja kõiki eetilisi norme ning kellega kõik osapooled saavad tunda ennast turvaliselt

Tasuta Eesti-sisene tarne pakiautomaati

Tellimustele alates 39 €

Kaup kätte kiiresti ja turvaliselt

Tellitud kaubad jõuavad teieni 2-3 päeva jooksul

Registreerunud klient = alati paremad hinnad

Sisseloginud kliendile kõik tavahinnaga tooted vähemalt -10%