Tellimused alates 39€ = TASUTA tarne pakiautomaati Eestis
Registreerunud klient = kõik tavahinnaga tooted VÄHEMALT -10%

Ostu- ja tarnetingimused

Üldised kasutustingimused

Üldsätted

Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning kasutustingimustes kokkulepitust.

Tehingu pooled

Müüja: M&V Trade OÜ (registrikood 11428830, Priisle tee 10, Tallinn, 13914 Harjumaa, Eesti, tel  +372 6805 647, [email protected]).

Ostja: füüsiline või juriidiline isik, kes enne tehingu teostamist ja kasutades kinnitab, et on tingimustega tutvunud ning nõustub ja kohustub neid täitma.

Kaupade hinnad, kättesaadavus ja tooteinfo

Kauba  tooteinfo leheküljel kuvatavad tootefotod on illustratiivse tähendusega ning võivad mõnevõrra erineda kauba tegelikust väljanägemisest.

Kõikide e-poes müüdavate kaupade hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis ostu-müügitehingu sooritamise hetkel kehtivat käibemaksu.

Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest, kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest).

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Ostja ja M&V Trade OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Müüjal on õigus mistahes ajal teha e-poe teenustesse muudatusi, ilma, et tal oleks kohustus teatada sellest kirjalikult Teenuse kasutajale.

Kauba müüjal on õigus taganeda tellimuse täitmisest tehnilise vea olemasolul, mille tõttu on e-poes toote hind olnud ekslik.

Kui Ostja poolt Kauba eest tasumise järgselt selgub, et Ostja poolt soovitud Kaup on Müüja laost otsa saanud on Ostjal õigus saada puuduoleva toote eest raha tagasi.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud:

 • Itella Smartpost pakiautomaat
 • Omniva pakiautomaat
 • DPD Pickup punkt
 • Tellimusele saab ka ise järgi tulla aadressile Priisle tee 10, Tallinn, tööpäevadel kell 9:00-16:00. M&V Trade OÜ esinduses kohapeal on teil soovi korral võimalik tasuda nii sularahas kui ka pangakaardi või mobiilimaksega.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Tööpäevadel enne 15.00 esitatud ja tasutud tellimused paneme teele hiljemalt järgmise tööpäeva hommikul. Olenevalt valitud tarneviisist, saate kauba reeglina kätte 2-7 tööpäeva jooksul. Juhul kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib M&V Trade OÜ klienditugi Ostjaga kokku mõne muu sobiva tarneaja.

Tellimuse vormistamine, ostu-müügitehingu sõlmimine

Tellimiseks on Ostjal võimalus luua omale kasutajakonto https://mvtrade.ee/ või teha tellimus ilma kasutajakontot loomata. Kasutajakonto loomine meie keskkonnas annab Ostjale võimaluse osa saada meie kliendiprogrammist, parimatest pakkumistest ning kampaaniatest.

Kauba väljavalimise järel tuleb toode/tooted lisada ostukorvi.

Ostukorvi saate näha, kui vajutate kodulehe päises olevale „Ostukorv“ nupule ning liigute edasi ostukorvi lehele.

Ostukorvis on nähtavad kõik sinna lisatud tooted nimekirjana ning iga toote kohta on kuvatud soovitud hulk (tk) ja hind. Samuti kogu ostukorvi maksumus.

Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „vormista ost“, mis viib teid edasi kassa lehele.

Tellimuse vormistamiseks palume täita paki kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. Kui soovite paki saata kellelegi teisele – näiteks kingituseks, palume aktiveerida kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisestada paki vastuvõtja andmed.

Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile tellimusleht, mis on võimalik tasuda koheselt pangalingi või pangaülekandega. Koopia kinnitatud tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile juhuks, kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Kaup komplekteeritakse Müüja laos Ostjale alles pärast Kauba eest tasumist.

Tööpäevadel enne 15.00 esitatud ja tasutud tellimused paneme teele hiljemalt järgmise tööpäeva hommikul. Olenevalt valitud tarneviisist, saate kauba reeglina kätte 2-5 tööpäeva jooksul. Saartel võib kohaletoimetamine aega võtta kuni 7 päeva. Juhul kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib M&V Trade OÜ klienditugi Ostjaga kokku mõne muu sobiva tarneaja.

Ostja saab e-poe keskkonnas lubada või keelata M&V Trade OÜ-l saata tema poolt sisestatud e-posti aadressile uudistooteid ning kampaaniapakkumisi puudutavaid uudiskirju.

Makseviisid

M&V Trade OÜ veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:

Pangalingid

 • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB Pank, Luminor Pank, LHV Pank, Coop Pank.
 • Visa/Mastercard kaardimaksed

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance OÜ turvalises keskkonnas.

Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Pangaülekanne
Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusleht. Koopia tellimusest saabub koheselt ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida ning tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusel olev tellimisnumber.

Kauba üleandmine ja saatmise kord

Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset tellimuse tasumist) komplekteerib M&V Trade OÜ tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.

Tööpäevadel enne 15.00 esitatud ja tasutud tellimused paneme teele hiljemalt järgmise tööpäeva hommikul. Olenevalt valitud tarneviisist, saate kauba reeglina kätte 2-7 tööpäeva jooksul. Juhul, kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib M&V Trade OÜ klienditugi Ostjaga kokku mõne muu sobiva tarneaja.

Eelnevalt näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse tasumise hetkest.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.

Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi, saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

M&V Trade OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida M&V Trade OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

Tellimuse tühistamine

Juhul, kui Kauba sihtkohta toimetamise tarnetähtaja viivitus või muu sellega seotud arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest, ei vastuta sellise viivituse eest Müüja ning Ostjal puudub õigus ostu-müügilepingust taganeda.

Juhul, kui Ostja ei ole Kauba tarnijaga eelnevalt kokkulepitud ajal kohal või mõnel muul Ostjast sõltuval asjaolul tekivad viivitused või mitmekordsed tarned on Müüjal õigus esitada eraldi arve Transpordi eest.

Ostjal on õigus ostu-müügilepingust taganeda olukorras, kus Ostja ja Müüja vahel on ostu-müügitehing sõlmitud, kuid Kauba kohaletoimetamine Ostja poolt määratud sihtkohta viibib Müüjast tuleneval põhjusel üle Tingimustes määratud tarnetähtaja.

Ostjal on õigus sellisest lepingust taganeda 1 tööpäeva jooksul alates Müüjalt Kauba viibimise ja selle põhjuste kohta teadasaamisest, esitades Müüjale vastavasisulise kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis taganemisavalduse.

Pretensioonide esitamine, kaupade tagastamine

E-poest ostetud kaupade või teenustega seotud kaebused edastada [email protected].

Kui Te ei ole rahul kohaletoimetatud kaupade kvaliteediga ja soovite need tagastada või välja vahetada, palume mitte hiljem kui 24 tundi pärast kohaletoimetamist teavitada meid sellest e-posti [email protected] või telefoni +372 6805 647 teel.

Müüja ei vastuta kauba puuduste eest juhul, kui:

 • Pretensioonid toidukaupadele esitatakse hiljem, kui 24 tundi pärast kohale toimetamist;
 • Kui kaupa ei ole hoiustatud vastavalt pakendil esitatud infole;
 • Kauba “parim enne”  kuupäev on möödunud kliendi valduses olles.

14-päevane tagastamisõigus ei kehti Toodete osas, mis riknevad või vananevad kiiresti, samuti suletud pakendis Toodete osas, mis ei ole tagasisaatmiseks kõlblikud tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning, kui pakendid on pärast kohaletoimetamist avatud.

Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Tagastamiseks on vajalik täita lepingust taganemise avaldus siin.

Tagastatavad Tooted peavad olema kasutamata ja rikkumata, sh originaalpakendis. Tootega tutvumist ei loeta Toote kasutamiseks, kui Tootega on tutvutud viisil, mis on vajalik Toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil, nagu see on lubatud toote testimiseks füüsilises poes. Kui Tooteid on kasutatud muuks otstarbeks, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke. Juhul, kui olete avanud Toote pakendi, siis vahetame Tooted välja vaid siis, kui need on kahjustatud või ebakvaliteetsed. Kauba tagastamine toimub Kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata (välja arvatud juhul, kui tagastatud kaup ei vasta tellitule).

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Vastavalt võlaõigusseadusele ei kehti taganemisõigus toodetele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada, sealhulgas: pesu, avatud pakendiga kosmeetika ja parfüümid, jahutatud ja külmutatud tooted ning kiiresti riknevad (s.t märgistusega „Kõlblik kuni …“) tooted, perioodilised väljaanded (ajalehed, ajakirjad jne), muud tooted vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lõikele 4.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Privaatsustingimused

M&V Trade OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Kõiki M&V Trade OÜ veebipoe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse, kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress) kasutatakse tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

 • E-pood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.
 • E-pood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

M&V Trade OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Kliendi isikuandmeid töötleb M&V Trade OÜ.

Ostjale saadetakse uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks e-poe keskkonnas soovi avaldanud.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest teavitades e-kirja teel või järgides e-kirjas toodud juhiseid.

Vastutus

Juhul, kui M&V Trade OÜ oma kohustusi rikub, on Kliendil õigus nõuda kohustuse täitmist, keelduda oma võlgnetava kohustuse täitmisest, nõuda kahju hüvitamist, hinna alandamist, rahalise kohustuse täitmisega viivitamisel viivist või taganeda lepingust.
Müüja ei vastuta tellitud kauba mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest.
Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem, kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
Kui M&V Trade OÜ on keeldunud Kliendi kaebust lahendamast või Klient ei ole nõus M&V Trade OÜ pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Klient esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse. Lisaks saate veebipõhiste tarbijavaidluste lahendamiseks pöörduda vaidluste veebipõhise lahendamise platvormi poole aadressil www.ec.europa.eu/consumers/odr

Soovime teile meeldivaid ostukogemusi meie veebipoes!

Tasuta Eesti-sisene tarne pakiautomaati

Tellimustele alates 39 €

Kaup kätte kiiresti ja turvaliselt

Tellitud kaubad jõuavad teieni 2-3 päeva jooksul

Registreerunud klient = alati paremad hinnad

Sisseloginud kliendile kõik tavahinnaga tooted vähemalt -10%