REGGIA

Pasta Reggia kaubamärki iseloomustab väga ühtlane ja kõrge kvaliteet. Kõik Pasta Reggia pastatooted on valmistatud toormest, mida ostetakse vaid üksikutelt, hoolikalt valitud püsipartneritelt, see tagab toodete stabiilselt kõrge kvaliteedi. Durumnisujahust valmistatud pastatooted on üks Itaalia köögi tuntumaid komponente meie igapäevasel toidulaual ja meie missiooniks on pakkuda Teile parima kvaliteediga maitseelamust.
Täna on Pasta Reggia pastatooted saavutanud Eestis oma kindla koha tarbija ostukorvis, olles enimmüüdud Itaalia pasta Eesti turul. Tarbijate lojaalsus on meile ning tootjale väga tähtis ja selle nimel teeme igapäevaselt palju tööd, et tagada tarbijate ootused nii toote kõrgele kvaliteedile kui ka tootearendusse.
Reggia kaubamärgi all turustame teisigi Itaalia köögile väga iseloomulikke tooteid nagu konserveeritud tomatid, tomatipüree, pastakastmed ning erinevad konserveeritud kaunviljad. Tooted valmivad eranditult Itaalias ning Itaalia toorainest. Kõik Reggia kaubamärgi tooted on toodetud hoolikalt valitud partnerite tehastes, kelle tootmise- ning kvaliteedistandardid on kaubamärgi omaniku poolt rangelt kontrollitud.

Näita filtreid